SüperNet'ten ilk 3 ay ev interneti faturası hediye!


Siz de ev internetinizi Vodafone SüperNet'ten alın, evinize en uygun tarifeyi size önerelim. Vodafone modemle birlikte Anahtar Teslim Kurulum Hizmeti ile gelip ücretsiz kuralım.

Süpernet İlk 3 Ay Bedava Fiyatları
EKO AİLE ÇEKİRDEK AİLE GENÇ AİLE GENÇ
PROFESYONEL
DİJİTAL AİLE
HIZ 8 Mbps 16 Mbps 24 Mbps 50 Mbps Maksimum Hız Teknolojisi
KOTA LİMİTSİZ LİMİTSİZ LİMİTSİZ LİMİTSİZ LİMİTSİZ
ADİL KULLANIM NOKTASI 50 GB 50 GB 100 GB 100 GB 200 GB
İLK 3 AY BEDAVA
Fiyat 59,9 TL 66,9 TL 79,9 TL 86,9 TL 119,9 TL
Hemen Başvur Hemen Başvur Hemen Başvur Hemen Başvur Hemen Başvur

Peki maksimum hız teknolojisi nedir?


100 Mbps’ye kadar evinizin alt yapısının desteklediği maksimum hızı size veren tarifelerdir.

Ücretsiz Anahtar Teslim Kurulum

Vodafone Adsl veya Fiber Modem alımında ücretsiz anahtar teslim kulum gerçekleştirilmektetir.
Bina içi kablolama ve evinizin içindeki bağlantıyı kontrol eder. Uçtan uca modem ve internet kurulumunuzu sağlar.

Online Başvuru

Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın


Evinize Vodafone SüperNet'i tercih edin, sadece 5 adımda sizi hiç uğraştırmadan internetinizi bağlayalım.

İnternet başvuru formundan veya 0850 480 0 542 arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SüperNet ev internet paketlerine başvurduğunuzda internet hattınız aktiflenir.

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Anahtar Teslim Kurulum ekibimiz randevu için sizi arar ve müsait olduğunuzda evinize gelir.

Bina içi kablolama ve evinizin içindeki bağlantıyı kontrol eder.

Uçtan uca modem ve internet kurulumunuzu sağlar. Böylece siz de usta usta gezmeden evinizden rahat kurulumun keyfini yaşar ve internete bağlanırsınız.

Vodafone Süpernet Kampanya Detayları

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 27 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Vodafone Süpernet Kış Kampanyası ile abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk 3 aylık fatura döneminde İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak olup, kalan 24 aylık fatura dönemi boyunca aboneler indirimli olarak kampanya kapsamında seçmiş olduğu aylık internet paketi fiyatından faturalandırılır. İlk 3 aylık fatura dönemi ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk, 2. ve 3. fatura dönemleridir.
 • Kampanyadan bireysel yeni aboneler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net'e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL'lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net'e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77'e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Abone'nin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 117,6 TL olan modem bedeli Abone'ye ilk 3 aylık fatura dönemi hariç, kalan 24 aylık fatura dönemi boyunca aylık 4,90 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya Abone'nin talebine göre Abone'nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Modem dışında bir servis (Statik IP vs.) alımında, servis ilk fatura döneminden itibaren ücretlendirilmeye başlayacaktır.
 • Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • 24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet / telefon hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, cihaz aylık bedeli, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler (ilk 3 aylık fatura dönemi dahil), varsa kalan cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Vodafone Süpernet Kış Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 480 0 542 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

1. Vodafone Net İnternet hizmeti nedir?

Vodafone Net İnternet hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan ADSL ya da Fiber hizmetidir. Vodafone Net İnternet hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.

2. Vodafone Net ADSL hizmeti nedir?

Vodafone Net ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan talebe göre limitli ya da limitsiz seçenekleri bulunan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

3. Vodafone Net Fiber hizmeti nedir?

Vodafone Net Fiber hizmeti alt yapının uygun olduğu bölgelerde 100 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

4. Vodafone Net Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?

Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.

5. Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL, Telefonsuz Fiber bedeli 18 TL’dir.

6. Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?

Mevcutta kullanılan internet hizmetini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak
Yeni bir internet talebinde bulunarak

7. Vodafone SüperNet Kış Kampanyası nedir?

 • Kış Kampanyası her evin ihtiyacina uygun olan limitsiz ev interneti tarifeleri sunar.
 • Tüm paketlerde ilk 3 faturanız ücretsiz olacaktır.
 • 27 ay boyunca İnternetin ister Fiber ister ADSL olsun çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu avantajlı kampanyadır.
 • 8 Mbps’den 50 Mbps’e kadar hızlardan faydalanılabilir.
 • 27 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Talebe göre internet bağlantısı hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak alınabilir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır.
 • Abone modem dışında bir ek servis alırsa (static IP vb.) ek servis 1. Aydan itibaren faturaya yansımaya başlayacaktır.

8. Vodafone SüperNet Kış Kampanyası ile faydalanabileceğim tarifeler nelerdir?

Tüm paketlerde ilk 3 faturanız ücretsiz olacaktır. Taahhüt süresi boyunca kalan aylar aşağıdaki tabloda belirtilen kampanyalı ücret üzerinden aylık olarak faturalandırılacaktır.

Paket Adı

Paket Ücreti

Kampanyalı Ücret

İndirim Bedeli

Toplam İndirim Bedeli

Eko Aile -8 Mbps'e kadar-Limitsiz-(50 GB AKN)

96,90 TL

59,90 TL

37,00 TL

1.178,70 TL

Çekirdek Aile - 16 Mbps'e kadar-Limitsiz-(50 GB AKN)

102,90 TL

66,90 TL

36,00 TL

1.154,70 TL

Genç Aile - 8 Mbps'e kadar-Limitsiz-(100 GB AKN)

110,90 TL

79,90 TL

31,00 TL

1.034,70 TL

Genç Aile - 24Mbps'e kadar -Limitsiz-(100 GB AKN)

114,90 TL

79,90 TL

35,00 TL

1.184,70 TL

Genç Profesyonel - 50 Mbps'e kadar -Limitsiz-(100 GB AKN)

124,90 TL

86,90 TL

38,00 TL

1.286,70 TL

Dijital Aile - 24 Mbps'e kadar -Limitsiz-(200 GB AKN)

149,90 TL

119,90 TL

30,00 TL

1.169,70 TL

9. Peki evime uygun hangi tarifeyi seçmeliyim?

Önerilerimiz şu şekilde:

 • Hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara Eko Aile Tarifesi
 • Fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara Genç Aile Tarifesi
 • İlk evimde her şeyim maksimum olsun diyenlere özel maksimum hız teknolojisiyle Genç Profesyonel Tarifesi
 • Çok yüksek kotalı olsun, maksimum deneyimi yaşayayım diyenlere Dijital Aile Tarifesi

10. 120 TL cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.

11. Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

12. Vodafone SüperNet Kış Kampanyası’na katılım için gerekli şartlar nelerdir?

Kampanya bireysel yeni Vodafone Süpernet abonelerine sunulmaktadır. Kampanya giriş şartı olarak; kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.

13. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?

117,6 TL değerinde kablosuz modem taahhüt dönemindeki ilk 3 fatura dönemi ücretsiz olarak, kalan 24 ay boyunca aylık taksitlendirilerek veya Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli tüm paketler için ilk fatura döneminde ücretsiz , kalan 24 ay taksitle vergiler dahil aylık 4,90 TL’dir.

14. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize kurulum servisi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda xDSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir. Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

15. Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?

Alınan hizmetle ilgili bedeller ve modem bedelleri dışında başka ücret ödenmeyecek. Modem alan müşterilerimize kurulum servisi de ücretsiz sunulmaktadır.

16. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

17. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Kampanya 28 Şubat 2017 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

18. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

 • TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport
 • İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname
 • İlgili sözleşme ve başvuru formları

19. Vodafone SüperNet hizmeti ne zaman aktif hale gelecektir?

Evraklarınız teslim alındıktan sonra, Türk Telekom ve Vodafone Net’teki aktivasyonların tamamlanması 10 gün alabilmektedir. 10 gün içerisinde herhangi bir kesinti olmaksızın internet ve telefon hizmetleriniz aktif olacak ve size bilgi iletilecektir.

20. Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?

Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.net.tr sitesinde yer alan internet ve telefon hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.

21. İnternet hız ve kotamı nasıl değiştirebilirim?

Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 542 0 542) arayabilirsiniz.

22. İnternet hattımı nasıl iptal ettirilir?

0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.

23. İnternet hizmeti iptal edilirse ne olur?

Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda ilk 3 fatura dönemi dahil olarak verilen indirimler, varsa kalan cihaz taksit bedelleri, Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, kurulum bedeli ve eğer taksitli modem aldıysanız kalan modem taksit tutarı ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.

24. Fiber hizmetinden faydalanırken taşındığımda altyapı sağlanamazsa iptal nedeniyle ceza ödenir mi?

Teknik altyapımızın eksikliği nedeniyle hizmet veremediğimiz durumlarda aboneye cezai işlem uygunlanmaz.

25. Limitsiz paketlerde adil kullanım noktası (AKN) aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?

Hayır. Limitsiz paketler adil kullanım noktası aşılması durumunda ek bir ücret ödenmez. Yalnızca internet hızı bir sonraki fatura dönemine kadar 3 Mbps’ye düşürülür. Fatura dönemi sonunda tekrar paket hızına yükseltilir.

26. Bir önceki aydan kalan kotamı sonraki fatura dönemi kullanılabilir mi?

Hayır. Kota aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan kota bir sonraki fatura dönemine devredilmez.

27. Kampanya taahhüt süresi içinde İnternet hattı dondurulabilir mi?

Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar Fiber hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık İnternet erişim ücreti alınmayacaktır. İnternet erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

28. Güvenli internet satın alabilir miyim?

Güvenli internet kapsamında alttaki profillerden biri seçilebilir:

 • 1) Aile Profili (alttaki sitelerden girilmen istenmeyenler)
  • a) Oyun Siteleri
  • b) Sohbet Siteleri
  • c) Sosyal Medya Siteleri
 • 2) Çocuk Profili

29. Statik IP hizmeti satın alabilir miyim?

Aylık 9 TL karşılığında statik IP hizmeti satın alınabilir. Abone modem dışında bir ek servis alırsa (static IP vb.) ek servis 1. Aydan itibaren faturaya yansımaya başlayacaktır.

30. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. 0 850 542 0 542 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.

31. Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?

Vodafone Net ’in fatura kesim tarihi her ayın 2’si ve15’idir. Hizmetteki indirim ,hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.

32. Vergi tutarı nedir?

Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

33. İnternet hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?

Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.

www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0 850 542 0 542’yi aramanız yeterlidir.

34. İnternet kotasının ne kadarının kullanıldığı nasıl öğrenilebilir?

www.jetfatura.com adresinden fatura ve kota detayları görülebilir.

35. Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?

Jetfatura şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 542 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.

 

• Vodafone Net Süpernet başvuru hattı 0850 480 0 542 'i arayarak veya başvuru formundan hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Vodafone Net SüperNet ile Eve İnternet Bağlatmak çok kolay

Vodafone'da eve internet bağlatmak için boşvuru formunu doldurup gönderin. Vodafone Net müşteri telsilcimiz sizi arasın evde internet paketleri ile ilgili bilgilendirsin. Dilediğiniz ev interneti paketi için işleminizi başlatsın. Vodafone Modem alıdığınızda ekiplerimiz ücretsiz Anahtar Teslim Kurulum işlemini gerçekleştirsin.

mailform